Autoscript OCU-PSP17PTZ
17" Pan-Tilt-Zoom Prompter Package
Article number: 12267847
Promotion -6%
Delivery time:
2 weeks from order
2 weeks from order
Add to wishlist
Attention:
SPECIAL OFFER | Take advantage of attractive deals when purchasing selected SmallRig products.
>> LEARN MORE <<
*1
SmallRig Rabattaktion Mai
PARTICIPATING PRODUCTS
The promotion is valid until 27/05/2026
Get in touch with us!
[email protected]
*1 Offer valid until 27/05/2026
17" Pan-Tilt-Zoom Prompter Package (ohne 22" Control-Front-Monitor) Das Autoscript 17"... more
Product information "Autoscript OCU-PSP17PTZ"
(ohne 22" Control-Front-Monitor)
Das Autoscript 17" PTZ Prompter Package is eine professionelle Lösung für die Nutzung von Telepromptern mit PTZ-Kameras.
Technische Daten
Größe 17"
Lesebereich 6 m
Helligkeit 420 Nits
Seitenverhältnis 4:3
Kontrastverhältnis 500:1
Auflösung 720x400
Image reverse Ja
Tally Leuchte & Sensor Ready Nein
Video-Eingänge BNC (Composite), VGA, DVI, S-Video
Gewicht 10,5 kg
Autoscript
Manufacturer Address
Videndum Production Solutions Ltd
William Vinten Building, Easlea Road, Moreton Hall Estate
GB-IP32 7BY Bury St Edmunds
[email protected]
https://videndum.com
Responsible Person
Videndum Production Solutions GmbH
Parkring 29
DE-85748 Garching
https://videndum.com
More articles from +++ Autoscript +++ look at
12267847_1.jpg Autoscript OCU-PSP17PTZ
Article number: 12267847
-6%
12269593.jpg Autoscript EVO-IP 17" Monitor
17" High Bright LED Monitor