Tilta WLC-T04-PC-DCM21
Micro USB to 90 Degree 2,1mm DC Motor Power Cable
Tilta WLC-T04-PC-DCM21
Article number: 12286044
Promotion -22%
Delivery time:
immediately from stock
immediately from stock
Add to wishlist
Hauptmerkmale Stromkabel für den Tilta Nucleus Nano Motor Micro USB zu 90 Grad 2,1 mm DC... more
Product information "Tilta WLC-T04-PC-DCM21"
Hauptmerkmale
  • Stromkabel für den Tilta Nucleus Nano Motor
  • Micro USB zu 90 Grad 2,1 mm DC
  • Stromversorgung durch z.B. den 8V DC Anschluss am Dual 18650 Battery Pack
Lieferumfang
  • 1x Tilta Micro USB to 90 Degree 2,1mm DC Motor Power Cable
Tilta
Manufacturer Address
Shenzhen Tilta Technology Co. Ltd.
1st and 2nd Floor, Building B, Qiaode High Technology Park,No. 7 Road, Guangming New Dist
CN-44801 Shenzhen, 518125
[email protected]
titla.com
Responsible Person
UTT Technology GmbH
Lise-Meinter-Allee 13
DE-44801 Bochum
[email protected]
titla.com
More articles from +++ Tilta +++ look at
Tilta WLC-T04-PC Tilta WLC-T04-PC
Micro USB to Micro USB Nano Motor Power Cable
Article number: 12284739
-22%
Nucleus-Nano Start/Stop Kabel f. Panasonic GH
12281688_1.jpg Tilta RS-01-LANC
LANC-Start/Stop-Kabel für Nucleus M
Hand Wheel Adapter für Zhiyun Crane 2
-24%
Tilta WLC-T04-PC-DCM21 Tilta WLC-T04-PC-DCM21
-22%
Nucleus-Nano Run/Stop Kabel f. Kameras mit LANC
-10%
12305254_1 Tilta SW-T030 300 mm Follow Focus Whip