Marshall CV4702.8.3-MP-IR
2,8mm HD MP Objektiv für CV502-WPMB/WPM
Marshall CV4702.8.3-MP-IR
Article number: 12263819
Promotion -27%
Delivery time:
Delivery date unconfirmed
Delivery date unconfirmed
Add to wishlist
Attention:
SPECIAL OFFER | Take advantage of attractive deals when purchasing selected SmallRig products.
>> LEARN MORE <<
*1
SmallRig Rabattaktion Mai
PARTICIPATING PRODUCTS
The promotion is valid until 27/05/2026
Get in touch with us!
[email protected]
*1 Offer valid until 27/05/2026
Hauptmerkmale M12 Objektivfassung Behält die IP67-Rating der Kamera bei 2.8mm... more
Product information "Marshall CV4702.8.3-MP-IR"
Hauptmerkmale
  • M12 Objektivfassung
  • Behält die IP67-Rating der Kamera bei
  • 2.8mm Objektiv
  • F / 2.0 Blende
  • IR-Beschichtung auf dem Hinterelement
  • 86' horizontal x 56' vertikal AOV - WDE
Lieferumfang
  • 1x Marshall CV4702.8.3-MP-IR
Technische Daten
Brennweite 2,8 mm