ARRI K2.66165.0 Reflex Prevention Ring Ø 136mm
für Canon FK 14.5-60, FK 30-300
Article number: 12251991
Delivery time:
2 weeks from order
2 weeks from order
Add to wishlist
Attention:
SPECIAL OFFER | Take advantage of attractive deals when purchasing selected SmallRig products.
>> LEARN MORE <<
*1
SmallRig Rabattaktion Mai
PARTICIPATING PRODUCTS
The promotion is valid until 27/05/2026
Get in touch with us!
[email protected]
*1 Offer valid until 27/05/2026
R1 Reflex Prevention Rings 6" (keine Rundfilter) fits in filter stages with Ø 165 mm like most... more
Product information "ARRI K2.66165.0 Reflex Prevention Ring Ø 136mm"
R1 Reflex Prevention Rings 6" (keine Rundfilter)
fits in filter stages with Ø 165 mm
like most Filter Stages for MB-14 and MB-28
E-Mail: [email protected]
Media
Related links to "ARRI K2.66165.0 Reflex Prevention Ring Ø 136mm"